Maksimum Patent - Danışmanlık Mühendislik Eğitim HİZ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
 • MAKSİMUM PATENT
  "MARKA" TESCİLİ

  Markanızı almakta çok geç kalmayın! Rakiplerinizin bir adım önüne geçin, Sonradan Üzülmeyin!...

 • PATENT BAŞVURUSU
  PATENT

  Patent sınırlı bir yer ve süre için üçüncü kişiler tarafından buluşun izinsiz olarak üretilmesini, kullanılmasını...

 • FAYDALI MODEL NEDİR?
  FAYDALI MODEL

  Sınırlı bir süre ve yer için üçüncü kişiler tarafından buluşun izinsiz olarak üretilmesini, satılmasını, kullanılmasını...

 • ENDÜSTRİYEL TASARIM NEDİR
  "ENDÜSTRİYEL" TASARIM

  Tasarım bir ürünün tümü bir parçası veya üzerindeki süslemenin çizgi, şekil, biçim, renk, doku malzeme, esneklik gibi...

Hakkımızda

Kurumsal

Maksimum Patent,  2014 yılında sınai haklar (marka, patent, endüstriyel tasarım) alanında hizmet vermek amacıyla  Aydın ilinde  kurulmuştur.

Maksimum  Patent, Türkiye'de sınai haklar bilincini yaygınlaştırmak ve yenilikleri destekleyerek müşterilerinin global pazarlarda rekabet şansını artırmak hedefiyle yola çıkmıştır. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı, doğru hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

2014  yılında Aydında  'de ilk kez sınai haklar konusunda ISO 9000 ve ardından ISO 9001 kalite yönetim sistem belgelerini alan Maksimum Patent, bugün Aydın  ilinde ilk ve tek Marka ve Patent konusunda  hizmet vermektedir . 

Hizmetlerinin temelini, marka, patent ve endüstriyel tasarım vekilliğinin yanı sıra, sınai haklar danışmanlığı, araştırma, tescil, tescil sonrası işlemler ve stratejiler oluşturmaktadır. Ayrıca özellikle müşterilerinin karşılaştığı hukuki sorunlara çözüm bulmak için sadece sınai haklar konusunda çalışan uzmanlaşmış, özel bir hukuk bölümüne sahiptir. 

Maksimum Patent gelecekte de sınai haklar alanında Aydın ilindeki   liderliğini korumayı, uluslararası arenada, ege bölgesinde   en çok tercih edilen  ilk marka ve patent vekillik şirketinden biri olmayı hedeflemektedir. Bunun için  Türkiye içerisinde  büyüyerek, bir aranan  şirket  olmayı amaçlamaktadır.